Уелс Фарго Фиеста Купа-в-едно

Удари голф топки за невероятни награди - 2016

Всяка година има много събития и дейности, свързани с нашата популярна колеж по футбол следсезонна игра, Fiesta Bowl . Един от първите, в началото на есента, е Wells Fargo Fiesta Bowl-in-One. Той е един от най-добрите аматьори в турнира "дупка в едно".

Повече от хиляда голфъри всяка година се състезават в това събитие. Всички нива на умения са добре дошли.

Колко:
$ 1 на топка или $ 10 за чанта с 11 топки за голф. Ценовите пакети също са на разположение, вариращи от $ 100 за единадесет торби от топки до $ 800 за 100 торби с топки.

Награди:
Трите най-добри финалисти получават награди всеки ден, като PING ютии, билети за Fiesta Bowl, голф торби, безплатни четирима и сертификати за голф игрища и изискани ресторанти. Първите три ежедневни финиширащи, включително всеки, който получава дупка в едно, преминават към финалите за изстрел в дупката от 1 милион долара или две дупки от 50 000 долара. Финалите ще се проведат в неделя, 13 ноември.

Ако никой не спечели паричната награда, състезателите, които са най-близки до щифта, спечелиха голямата награда.

Къде да останете наблизо

Ако пътувате до района за предварителни или финали, най-близкият хотел е The Arizona Biltmore, Waldorf Astoria Resort. Ако това не работи за вас, опитайте един от тези хотели в Централен Феникс .